Konfiguruj swoją Toyotę
Wideorozmowa z doradcą
Umów się na przegląd



Toyota Nowogard


Moja Toyota Plus
Kozłowski

ul. 3 Maja 27b
72-200 Nowogard
www.toyotanowogard.pl


Odwiedź Nas


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222


WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski



RECEPCJA
Ewa Bonda
Tel. 91 392 57 00
Tel. 91 392 57 02
bonda164@toyotanowogard.pl

DZIAŁ HANDLOWY


Paweł Szadkowski
Doradca ds.sprzedaży samochodów
Tel.506 024 265
szadkowski164@toyotanowogard.pl

SAMOCHODY UŻYWANE


Paweł Szaddkowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych
Tel.506 024 265
szadkowski164@toyotanowogard.pl




KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Paulina Witkowska
Tel. 503 050 949
Tel.510 090 177
witkowska164@toyotanowogard.pl




DZIAŁ SERWISU

Ewa Bonda
Administracja serwisu
Tel. 91 392 57 00
Tel. 91 392 57 02
bonda164@toyotanowogard.pl


Jarosław Tas
Doradca serwisowy
Tel. 516 081 810
tas164@toyotanowogard.pl


Jakub Szczypień
Doradca serwisowy
Tel. 516 081 810
szczypien164@toyotanowogard.pl





DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Edward Saja
Doradca serwisowy
Tel. 513 380 684
saja164@toyotanowogard.pl


Damian Bogdan

Doradca Serwisowy

tel 513 380 684

bogdan164@toyotanowogard.pl




Toyota Kozłowski sp. z o.o. jest zarejestrowana w Sadzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
NIP: 8561397631, REGON: 810995668, nr KRS: 0000139170
Wysokość kapitału zakładowego: 4.000,00 PLN

Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.