Wideorozmowa z doradcą
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd - jesteśmy otwarci



Toyota Szczecin



AKTUALNY NUMER DO NASZEGO SALONU: 91 420 08 00



TOYOTA Kozłowski
ul. Mieszka I 25b
71-007 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl


Odwiedź Nas


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222

WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski

DYREKTOR
Jarosław Turtoń
Tel. 506 102 371
turton@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ HANDLOWY

Recepcja


Anita Paliwoda

Sara Mroziak

091/42 00 800

recepcja@toyotaszczecin.pl

Samochody Nowe
Tel. 91 420 08 00

Maciej Kotowicz
Kierownik działu handlowego
Tel. 508 222 801
kotowicz@toyotaszczecin.pl

Jacek Góra
Doradca ds. sprzedaży
samochodów nowych
Tel. 517 233 415
gora@toyotaszczecin.pl



Przemysław Borecki

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

Tel. 519 454 940
borecki.handlowy@toyotaszczecin.pl

Daniel Darda

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

Tel. 508 420 591
darda@toyotaszczecin.pl



Michał Lewandowski

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

tel.kom. 502 380 314

m.lewandowski@toyotaszczecin.pl


Jarosław Grabczak

Specjalista ds.sprzedaży samochodów

tel. kom. 690 341 853

grabczak@toyotaszczecin.pl

Mateusz Wołos
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 420 08 00
Tel. 512 910 440
wolos@toyotaszczecin.pl
samochody używane
TOYOTY "od ręki"

Mateusz Górski
Sprzedaż samochodów używanych

Tel. 91 420 08 00
Tel. 506 053 679
gorski@toyotaszczecin.pl
samochody używane
TOYOTY "od ręki"

 

 

Piotr Kozłowski

Kierownik dz.
samochodów używanych

Tel. 91 420 08 00
samochody używane
TOYOTY "od ręki"

Damian Zaremba

Doradca ds. Sprzedaży sam. Użytkowych

Tel. 571 219 169

zaremba124@toyotaszczecin.pl


 

 

 




KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Renata Druciarek
Dział Ubezpieczeń
Tel. 506 270 275
druciarekkul124@toyotaszczecin.pl

Angelika Koczorowska
Dział Ubezpieczeń
Tel. 503 328 499
koczorowskakul124@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ SERWISU


Arkadiusz Pytkowski
Doradca Serwisowy
Tel. 690 517 131
pytkowski@toyotaszczecin.pl

Wojciech Szadkowski
Kierownik warsztatu
Tel. 517 233 412
szadkowski@toyotaszczecin.pl



Mariusz Tomicki
Doradca Serwisowy
tel. 506 102 317
tomicki@toyotaszczecin.pl

Jarosław Wojdyła

Doradca Serwisu

Tel. 502 125 915

wojdyla124@toyotaszczecin.pl


Slawomir Domaradzki

Doradca Serwisu

Tel. 091/42 00 812

Tel. 789 271 181

domaradzki124@toyotaszczecin.pl





DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY -
naprawypowypadkowe@toyotaszczecin.pl

Bartosz Cywiński
Tel. 517 271 839
cywinski@toyotaszczecin.pl

Katarzyna Laskowska
Tel. 506 228 311
laskowska@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW


Krystian Godos
Tel. 506 609 954
godos@toyotaszczecin.pl

Mateusz Łazowik
Tel. 506 227 291
lazowik@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ FINANSOWY


Katarzyna Wasilewska
Tel. 511 476 783
wasilewska-kasa@toyotaszczecin.pl