Konfiguruj swoją Toyotę
Wideorozmowa z doradcą
Umów się na przegląd



Toyota Szczecin



AKTUALNY NUMER DO NASZEGO SALONU: 91 420 07 00



TOYOTA Kozłowski
ul. Struga 17
70-777 Szczecin
www.toyotaszczecin.pl


Odwiedź Nas


TELEFON ALARMOWY 24H: 508 229 222


WŁAŚCICIEL
Jan Kozłowski



Recepcja
Katarzyna Małek
Tel. 91 420 07 00
sekretariat@toyotaszczecin.pl

DYREKTOR

Grzegorz Muszyński
Tel. 500 574 046
mail: muszynski@toyotaszczecin.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Bartosz Ociepa
Kierownik działu handlowego
Tel. 798 750 750
ociepa@toyotaszczecin.pl

Piotr Kozłowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 506 102 478
Tel. 91 420 07 05
p.kozlowski@toyotaszczecin.pl


Grzegorz Stefanowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 519 679 839
Tel. 91 420 07 04
stefanowski@toyotaszczecin.pl

Iwona Jonda
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 517 614 599
Tel. 91 420 07 07
jonda@toyotaszczecin.pl

Michał Cisiuk
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 517 614 810
Tel. 91 420 07 06
m.cisiuk@toyotaszczecin.pl

Marcin Kwiatkowski

Doradca ds. sprzedaży samochodów
Tel. 502 124 535
kwiatkowski024@toyotaszczecin.pl





KREDYT, LEASING, UBEZPIECZENIE

Magdalena Kozłowska
Tel. 503 050 949
Tel. 91 420 07 09
kozlowskakul024@toyotaszczecin.pl




DZIAŁ SERWISU

Wioletta Grązka
Administracja serwisu
Tel. 514 407 669
grazka@toyotaszczecin.pl


Marcin Rurarz
P.O. Kierownika Serwisu
Tel. 504 202 064
Tel. 91 420 07 14
rurarz@toyotaszczecin.pl


Paweł Kowalski
Doradca serwisowy
Tel. 91 420 07 15
p.kowalski@toyotaszczecin.pl

Andrzej Hoffmann
Doradca serwisowy
Tel. 91 420 07 15
hoffman024@toyotaszczecin.pl




Jarosław Czerkawski

Doradca Serwisowy

tel 91 420 07 14

czerkawski024@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ BLACHARSKO-LAKIERNICZY


Patryk Perczak
Doradca Działu Blacharsko-Lakierniczego
Tel. 516 022 690
Tel. 91 420 07 18
perczak024@toyotaszczecin.pl

Dorota Karlicka

Doradca Działu blacharsko-lakierniczego

Tel. 91 420 07 17

karlickaszkody024@toyotaszczecin.pl



DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Marek Golian

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

Tel. 515 081 464
Tel. 91 420 07 19
024parts@toyota-polska.pl

Dane rejestrowe:

KOZŁOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIELNOŚCIĄ SP. K.

UL. Mieszka I 25B, 71-007

Zarejestrowana w Sadzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego

NIP: 955-234-24-76, REGON: 321311869, nr KRS: 0000442540

Wysokość kapitału zakładowego: 3.000,00 PLN


Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.