1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota PROACE Verso z zabudową Tanuki do odbioru jeszcze w te wakacje
28 czerwca 2023

PROACE Verso z zabudową kamperową Tanuki

Do odbioru jeszcze w te wakacje

Toyotę PROACE Verso z nadwoziem Long można już zamawiać z nową zabudową kamperową Tanuki i już w te wakacje wyruszyć w podróż. Samochód objęty będzie standardową gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów.

Tanuki to zabudowa z dachem sypialnym dedykowana dla modelu PROACE Verso Long. Powstała ona we współpracy Toyoty z firmami AE Conversions i Escape Vans. Wraz z nią samochód zyskuje wysokiej jakości wyposażenie kempingowe, skonfigurowane przez doświadczonych podróżników.

Z zewnątrz ta wersja wyróżnia się białą perłową okleiną Tanuki w górnej części auta oraz emblematami na drzwiach i klapie bagażnika.

Najważniejszą składową zabudowy jest dach sypialny z podnoszonym dwuosobowym łóżkiem i funkcją Panorama View. Do zalet tego rozwiązania dodać należy dodatkowe miejsce do spania wewnątrz samochodu. Dwuosobowe łóżko we wnętrzu auta ma powierzchnię 210 x 135 cm i jest montowane na szynach (zamiast 3. rzędu siedzeń). Po konwersji w aucie mogą̨ spać nawet 4 dorosłe osoby.

Wysuwana platforma na bagaże kryje schowek o pojemności 415 l oraz mieści 2 rozkładane krzesła kempingowe. Komfortową temperaturę w aucie zapewnia ogrzewanie postojowe Webasto AirTop 2 kW, sterowane panelem Multicontrol przy kierownicy oraz za pomocą aplikacji w telefonie Webasto ThermoConnect.

Akcesoria kempingowe

Komfort podróżowania zwiększają akcesoria opcjonalne, w tym m.in.:

  • elastyczny panel solarny 150 W,

  • 2 szyny AirLine mocowane na dachu sypialnym,

  • belki poprzeczne do szyn AirLine,

  • stacja zasilania EcoFlow River 2 PRO,

  • bagażnik na 2-4 rowery Fiamma Carry Bike montowany na tylnej klapie samochodu,

  • markiza Fiamma F45S rozwijana manualnie, tworząca zadaszenie wzdłuż boku auta.

Szybki termin odbioru i pełna gwarancja PRO

Kupując PROCE Verso z zabudową Tanuki, klient – podobnie jak w przypadku innych wersji tego auta – otrzymuje pełen pakiet korzyści. Zabudowa zostaje ujęta na fakturze w cenie samochodu, jest objęta gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów, klient może wybrać formę finansowania auta. Odebrany z salonu Toyoty pojazd jest już gotowy do drogi, z zamontowaną zabudową i akcesoriami.

„Mamy pewną pulę aut, które czekają na klientów. Po skonfigurowaniu swojego egzemplarza oraz wybraniu dodatkowego wyposażenia, jak np. bagażnik na rowery, zlecamy konwersję samochodu do odmiany Tanuki. Cały proces trwa około miesiąca, więc jeszcze na te wakacje można wyjechać z salonu nowym kamperem Toyoty” – podkreśla Robert Słomiany, Manager Projektu Toyota PROACE Tanuki.

Warto tu też wspomnieć, że zabudowę Tanuki można zamówić także do już używanych egzemplarzy PROACE Verso Long z aktualnego roku modelowego. Elementy samochodu kempingowego zostaną objęte gwarancją PRO na trzy lata lub milion kilometrów.